AUTO OD VÁS? NEMAL SOM NAD ČÍM VÁHAŤ

/ Blog / AUTO OD VÁS? NEMAL SOM NAD ČÍM VÁHAŤ

AUTO OD VÁS? NEMAL SOM NAD ČÍM VÁHAŤ

Hokejista Samuel Petráš si v Business Lease vybral zánovnú dieselovú štvorkolku Škodu Superb. „Vyhovuje mi,“ hovorí.

Vysmiaty a v dobrej nálade si hokejista Samuel Petráš sadá za volant svojho „nového“ auta, dieselovú štvorkolku Škodu Superb. V úvodzovkách preto, že sa rozhodol pre jazdené vozidlo po operatívnom lízingu. Dôvod? Na nové sa dlho čaká, sezóna pomaly štartuje a práve auto mu zabezpečuje potrebnú mobilitu.

„Potreboval som auto čím skôr a vy ste mi maximálne vyhoveli vo všetkých mojich požiadavkách,“ rozhovorí sa popradský útočník, ktorý má za sebou už aj také účinkovanie, ako v ŠHK 37 Piešťany, HK Orange 20, HKM Zvolen, HK Slovan Bratislava aj MHK 32 Litovský Mikuláš či zahraničné pôsobenie v Sokol Krasnojarsk. Dokonca reprezentoval Slovensko aj na MS ešte v mládežníckych kategóriách.

DÔLEŽITÁ SERVISNÁ HISTÓRIA

Hoci si prezeral ponuky aj ďalších predajcov na internete, práve v ponuke Business Lease sa mu páčilo to, že s autom sa hneď dozvedel aj jeho kompletnú servisnú históriu. „Nemal som nad čím váhať. Keby človek kupoval auto odinakiaľ, tak sa nedozvie všetky tie veci. Takto to bolo jasné,“ podotýka.

Spoľahlivé vozidlo pre svoju mobilitu totiž potrebuje. „Na tréningy, na zápasy, či už som v Bratislave alebo v Poprade, auto je každodenná súčasť môjho života a trávim v ňom dosť veľa času,“ vysvetľuje hokejista Samuel Petráš.

RÝCHLOSŤ NA KORČULIACH AJ VOZOVKE?

Hoci ako útočník má už rýchlosť na korčuliach, v prípade vozovky to nie vždy platí. „Chvíľami dokážem dupnúť na plyn, ale to možno iba pre chvíľkový pôžitok. Inak si myslím, že som pokojný vodič. A bezpečný. V prvom rade bezpečný,“ prezrádza.

Jeho terajším vysnívaným autom sa stala práve zánovná dieselová štvorkolka Škoda Superb, dvojliter s automatickou prevodovkou. „Mal som predtým Octaviu. Superb som bral ako ďalšiu generáciu, ako ďalší krok. Už dlhšie som hľadal Superb, lebo sa mi to auto veľmi páčilo. Má to veľký kufor, čo potrebujem, keďže niekedy potrebujem napchať do kufra aj dve veľké hokejové tašky. Z tohto pohľadu, a ešte s tým, že idem do Popradu, do zimy, je štvorkolka ideálny výber. Jasná voľba,“ konštatuje Samuel Petráš.

SPOKOJNÝ S PRÍSTUPOM BUSINESS LEASE

„Nemám naozaj žiadne výhrady. Na každú otázku som dostal odpoveď, všetko bolo podložené e-mailovými komunikáciami,“ hovorí o prístupe a komunikácii Business Lease pri výbere aj zmanažovaní predaja a odovzdania vozidla. „Uskutočnilo sa to rýchlo, úplne férovo, bolo mi vyhovené vo veľa veciach, takže som len a len spokojný,“ dodáva.

Nás zároveň teší, že by nás Samuel Petráš odporučil aj ďalej. „Úprimne, už som aj odporučil a nemám s tým problém robiť to naďalej,“ hovorí. Hoci teraz jeho voľba padla na jazdenku, do budúcna nevylučuje ani vozidlo na operatívny lízing, keďže ho poskytujeme aj pre fyzické osoby. „Do budúcna možno budem nad tým rozmýšľať. Určite to má svoje veľké pre, takže vyskúšať by som to vyskúšal a uvidím,“ podotýka.

O chvíľu mu však už v Poprade začína sezóna. „Som v klube, kde sú ciele najvyššie a nič pod tým sa neberie. Berie sa iba úspech. Takže, už sa veľmi teším na sezónu. Leto bolo dlhé, strávil som ho v Bratislave, užil som si ho. Ale, hokej ma živí, robím ho od malička, takže ľad a zápasy mi už chýbajú a neviem sa dočkať,“ dodáva Samuel Petráš. My mu držíme palce, nech mu sezóna vyjde čo najlepšie.

 

 

Ak jazdené vozidlo, tak jedine preverené od Business Lease - kontaktujte nás >>>

 


Publikované: 4. 1. 2023 Autor: Petra Volcková Sekcia: Blog

Dopytový formulár

Napíšte nám, o aké vozidlo máte záujem.

   Som firma

Zaškrtnutím súhlasíte s informačnými mailmi od BLS, ktoré zaparkujú vo vašom inboxe maximálne 2x za mesiac. Ich zasielanie pre nás zabezpečuje tretia strana, ktorej na tento účel poskytneme Vaše osobné údaje (meno, email, telefónne číslo). Sľubujeme, že vás nebudeme brzdiť zbytočnosťami a súhlas môžete kedykoľvek odvolať mailom na osobneudaje@businesslease.sk. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov tu: https://www.businesslease.sk/osobne-udaje-cookies/

Nemáte chuť nám napísať? Jednoducho nám zavolajte...+421 948 222 711