Doplnkové služby

/ Doplnkové služby

Náš zmluvný partner:Ak ste si vybrali vozidlo z našej aktuálnej ponuky, ale nemáte k dispozícii dostatočnú finančnú hotovosť, radi Vám sprostredkujeme úver alebo leasing na mieru v potrebnej výške, u niektorého z našich zmluvných partnerov. Naši predajcovia s Vami vybavia potrebné formality a Vy môžete domov odísť vo vybranom vozidle. Ponúkame Vám tiež celú škálu doplnkových produktov, ako poistenie vozidla, predĺženú garanciu až na 3 roky či inštaláciu zabezpečovacieho systému.

 

Financovanie prostredníctvom FINANČNého LEASINGu ALEBO úveru

 • ľahko, rýchlo, výhodne 
 • financujeme všetky vozidlá, ktoré ponúkame
 • úver možný ihneď
 • flexibilná doba splácania
 • splátky prispôsobíme vášmu rozpočtu
 • ihneď sa stávate majiteľom vozidla

Náš zmluvný partner:

    

 

POISTENIE

Spolupracujeme so všetkými poisťovňami a radi Vám poskytneme prehľad ponúk z celého trhu v jednom prehľade priamo na Váš email. Vieme sprostredkovať komplexné poistenie všetkých rizík spojených s užívaním vozidla:

- povinné zmluvné poistenie

- havarijné poistenie

- poistenie batožiny a čelného skla 

- poistenie finančnej straty - GAP

- poistenie úrazu vo vozidle

Priamo na mieste môžete podmienky poistenia konzultovať s našim pracovníkom, ktorý Vám zodpovie všetky Vaše otázky a odporučí vhodné riešenie pre ochranu Vášho vozidla.

Obstaranie poistenia na našom predajnom mieste prináša okrem najlepšej ceny na trhu aj ďalšie výhody:

Vstupnú obhliadku pre havarijné poistenie Vám zabezpečíme ešte pred prevzatím vozidla.
Poistenie uzatvoríme jednoduchým online zaslaním zmluvy do emailu, akceptáciu návrhu vykonáte úhradou poistného.
Získavate bezplatný následný servis v prípade potreby zmien na zmluve telefonicky, mailom alebo osobne, nemusíte navštevovať poisťovňu.

V prípade poistnej udalosti Vám zabezpečíme komunikáciu s poisťovňou a preberáme na seba administratívu spojenú s vybavovaním poistnej udalosti až do momentu výplaty poistného plnenia.

Náš zmluvný partner:

 

BUSINESS LEASE PREDĹŽENÁ ZÁRUKA

V prípade kúpy jazdeného vozidla odporúčame vziať do úvahy nielen vstupnú investíciu, ale zvážiť aj možné ďalšie náklady na opravy vozidla s narastajúcim vekom vozidla. Predĺžená záruka Vám znižuje akékoľvek budúce finančné riziko, pretože pokrýva opravu či výmenu komponentov akými sú motor, prevodovka, spojka a mnohé iné (detailný prehľad nájdete v prehľade dole) a to až na obdobie 3 rokov od kúpy vozidla. Je to istota, že v prípade nečakanej poruchy Vášho auta nebudete musieť siahať hlboko do vrecka. Náklady na obstaranie predĺženej záruky sa Vám môžu vrátiť už po jednej oprave vozidla.

 

V rámci predĺženej záruky Vám ponúkame:

- rozsiahly zoznam krytých náhradných dielov

- neobmedzený počet poistných udalostí až do výšky limitu poistného plnenia bez krytia spoluúčasti

- rýchlu a kvalitnú likvidáciu poistných udalostí

 

 

Náš zmluvný partner:

 

ODKUP VÁŠHO Súčasného vOZIDLA

Radi Vám pomôžeme s odkupom Vášho súčasného vozidla a výkupnú cenu započítame pri kúpe Vášho nového vozidla. Výkupca Vám cenovú ponuku pripraví počas skúšobnej jazdy, takže príprava cenovej ponuky na odup Vás nestojí ani minútu času naviac. Stačí sa objednať vopred u nášho predajcu.

Výhody odkupu vozidla prostredníctvom nášho partnera:

 • Vykupujeme vozidlá všetkých značiek a modelov
 • Hotovosť okamžite na ruku
 • Vyplácame najvyššiu možnú cenu
 • Nemusíte strácať čas predajom Vášho vozidla alebo vyjednávaním s neznámymi ľuďmi
 • Rýchly a transparentný proces výkupu
 • Zabezpečíme za Vás všetku administratívu
 • Preberáme zodpovednosť za vykúpené vozidlo, takže sa nemusíte báť toho, že by Vám ho kupec vrátil späť v prípade akejkoľvek nezrovnalosti

Pri odkupe vozidla spolupracujeme s viacerými partnermi. Preto vždy vyberieme pre Vás toho najlepšieho!

 

ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY

VAMPIRE Lite je neprekonateľný zabezpečovací systém, ktorý spoľahlivo chráni autá už viac ako 20 rokov. Tento 7-cestný kompaktný imobilizér s moderným dizajnom, ktorý naraz dokáže blokovať v aute až 7 vecí pod mechanickou kombináciou, napríklad aj spojkový či plynový pedál alebo automatickú prevodovku, zaručuje ochranu vášho vozidla pred každým možným spôsobom krádeže.

Inštaláciu vyriešime za Vás, každé vozidlo zakúpené v našom Centre Vám vieme odovzdať už s nainštaovaným zariadením VAMPIRE Lite!

Náš zmluvný partner:

Dopytový formulár

Napíšte nám, o aké vozidlo máte záujem.

   Som firma

Zaškrtnutím súhlasíte s informačnými mailmi od BLS, ktoré zaparkujú vo vašom inboxe maximálne 2x za mesiac. Ich zasielanie pre nás zabezpečuje tretia strana, ktorej na tento účel poskytneme Vaše osobné údaje (meno, email, telefónne číslo). Sľubujeme, že vás nebudeme brzdiť zbytočnosťami a súhlas môžete kedykoľvek odvolať mailom na osobneudaje@businesslease.sk. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov tu: https://www.businesslease.sk/osobne-udaje-cookies/

Nemáte chuť nám napísať? Jednoducho nám zavolajte...+421 948 222 711